Απόδοση
Τα value bets του FiraPro καταγράφονται αυτόματα πριν από τη σέντρα και μετριούνται εδώ με σταθερό ποντάρισμα, χωρίς επιλογές εκ των υστέρων.
Ολοκληρωμένες επιλογές
107
49 κερδισμένες, 58 χαμένες
Ποσοστό επιτυχίας
45,8%
Μέση απόδοση 2,49
Κέρδος
-77,20 €
Με €10 σε κάθε επιλογή
ROI
-7,2%
Σε πονταρίσματα €1.070
77 ανοιχτές επιλογές περιμένουν αποτέλεσμα
Ανά αγορά
| Αγορά | Επιλογές | Κ / Χ | Επιτυχία | Κέρδος | ROI |
|---|---|---|---|---|---|
| 1Χ2 | 51 | 18 / 33 | 35,3% | -65,90 € | -12,9% |
| Over/Under 2.5 | 56 | 31 / 25 | 55,4% | -11,30 € | -2,0% |
Ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | Επιλογές | Κ / Χ | Επιτυχία | Κέρδος | ROI |
|---|---|---|---|---|---|
| Premier League | 20 | 6 / 14 | 30,0% | -69,10 € | -34,6% |
| Serie A | 20 | 11 / 9 | 55,0% | +13,40 € | +6,7% |
| Championship | 17 | 4 / 13 | 23,5% | -96,80 € | -56,9% |
| Ligue 1 | 12 | 5 / 7 | 41,7% | -26,50 € | -22,1% |
| La Liga | 11 | 7 / 4 | 63,6% | +39,40 € | +35,8% |
| Bundesliga | 10 | 6 / 4 | 60,0% | +29,20 € | +29,2% |
| Primeira Liga | 8 | 5 / 3 | 62,5% | +29,10 € | +36,4% |
| Champions League | 6 | 4 / 2 | 66,7% | +8,10 € | +13,5% |
| Eredivisie | 3 | 1 / 2 | 33,3% | -4,00 € | -13,3% |
Καλιμπράρισμα πιθανοτήτων 1Χ2
Όταν το μοντέλο δίνει σε ένα αποτέλεσμα πιθανότητα γύρω στο 40%, αυτό πρέπει να συμβαίνει περίπου 4 φορές στις 10. Ο πίνακας συγκρίνει τη μέση πιθανότητα κάθε ζώνης με το πόσο συχνά συνέβη πραγματικά το αποτέλεσμα.
178 ολοκληρωμένοι αγώνες, τρία αποτελέσματα ανά αγώνα
| Ζώνη πιθανότητας | Μέση πρόβλεψη | Πραγματική συχνότητα | Δείγμα |
|---|---|---|---|
0-10% | 9,1% | 0,0% | 2 |
10-20% | 16,8% | 18,9% | 143 |
20-30% | 25,1% | 23,0% | 74 |
30-40% | 33,7% | 32,3% | 130 |
40-50% | 46,4% | 45,9% | 109 |
50-60% | 53,3% | 54,2% | 72 |
60-70% | 62,9% | 75,0% | 4 |
Πρόσφατες ολοκληρωμένες επιλογές
Οι τελευταίες 50 επιλογές με γνωστό αποτέλεσμα.
| Ημερομηνία | Αγώνας | Επιλογή | Απόδοση | Πλεονέκτημα | Αποτέλεσμα |
|---|---|---|---|---|---|
| 01/11/2026 | Juventus Turin - SSC Napoli Serie A · 2-0 | Νίκη SSC Napoli | 3,30 | 5,2% | Χαμένη |
| 01/11/2026 | Juventus Turin - SSC Napoli Serie A · 2-0 | Νίκη Juventus Turin | 1,87 | 10,9% | Κερδισμένη |
| 01/11/2026 | Academico de Viseu FC - Rio Ave FC Primeira Liga · 2-1 | Νίκη Rio Ave FC | 3,95 | 10,8% | Χαμένη |
| 01/11/2026 | Academico de Viseu FC - Rio Ave FC Primeira Liga · 2-1 | Νίκη Academico de Viseu FC | 2,02 | 7,3% | Κερδισμένη |
| 01/11/2026 | Academico de Viseu FC - Rio Ave FC Primeira Liga · 2-1 | Over 2.5 γκολ | 1,92 | 5,9% | Κερδισμένη |
| 01/11/2026 | Elche CF - Valencia CF La Liga · 0-1 | Νίκη Valencia CF | 3,10 | 5,3% | Κερδισμένη |
| 01/11/2026 | Elche CF - Valencia CF La Liga · 0-1 | Νίκη Elche CF | 2,35 | 12,9% | Χαμένη |
| 01/11/2026 | Elche CF - Valencia CF La Liga · 0-1 | Over 2.5 γκολ | 1,95 | 12,2% | Χαμένη |
| 01/11/2026 | US Lecce - Genoa CFC Serie A · 1-2 | Νίκη US Lecce | 3,10 | 12,0% | Χαμένη |
| 01/11/2026 | Eintracht Frankfurt - Hamburger SV Bundesliga · 3-1 | Under 2.5 γκολ | 2,92 | 6,4% | Χαμένη |
| 01/11/2026 | Paris FC - AS Monaco Ligue 1 · 3-1 | Νίκη Paris FC | 2,37 | 14,9% | Κερδισμένη |
| 01/11/2026 | Olympique Lyon - Angers SCO Ligue 1 · 2-0 | Over 2.5 γκολ | 1,68 | 9,8% | Χαμένη |
| 01/11/2026 | Frosinone Calcio - Torino FC Serie A · 2-0 | Νίκη Torino FC | 3,30 | 12,6% | Χαμένη |
| 01/11/2026 | Frosinone Calcio - Torino FC Serie A · 2-0 | Over 2.5 γκολ | 1,53 | 14,4% | Χαμένη |
| 01/11/2026 | Frosinone Calcio - Torino FC Serie A · 2-0 | Νίκη Frosinone Calcio | 2,15 | 6,0% | Κερδισμένη |
| 01/11/2026 | Como 1907 - Venezia FC Serie A · 1-0 | Under 2.5 γκολ | 3,00 | 6,2% | Κερδισμένη |
| 01/11/2026 | PEC Zwolle - ADO Den Haag Eredivisie · 1-0 | Νίκη ADO Den Haag | 2,95 | 12,6% | Χαμένη |
| 31/10/2026 | FC Porto - Estoril Praia Primeira Liga · 4-0 | Over 2.5 γκολ | 1,67 | 6,9% | Κερδισμένη |
| 31/10/2026 | FC Porto - Estoril Praia Primeira Liga · 4-0 | Ισοπαλία | 5,90 | 6,3% | Χαμένη |
| 31/10/2026 | Aston Villa - Fulham FC Premier League · 1-1 | Over 2.5 γκολ | 1,80 | 14,4% | Χαμένη |
| 31/10/2026 | FC Barcelona - Deportivo Alaves La Liga · 6-1 | Over 2.5 γκολ | 1,25 | 5,4% | Κερδισμένη |
| 31/10/2026 | Tottenham Hotspur - Crystal Palace Premier League · 2-0 | Over 2.5 γκολ | 1,74 | 8,3% | Χαμένη |
| 31/10/2026 | Udinese Calcio - AS Roma Serie A · 2-5 | Ισοπαλία | 4,35 | 9,9% | Χαμένη |
| 31/10/2026 | Brentford FC - Nottingham Forest Premier League · 2-0 | Νίκη Brentford FC | 2,15 | 5,5% | Κερδισμένη |
| 31/10/2026 | Brentford FC - Nottingham Forest Premier League · 2-0 | Νίκη Nottingham Forest | 3,35 | 11,7% | Χαμένη |
| 31/10/2026 | Southampton FC - Queens Park Rangers Championship · 4-1 | Ισοπαλία | 3,80 | 11,1% | Χαμένη |
| 31/10/2026 | Middlesbrough FC - Charlton Athletic Championship · 3-0 | Ισοπαλία | 6,30 | 7,0% | Χαμένη |
| 31/10/2026 | Swansea City - Blackburn Rovers Championship · 4-0 | Over 2.5 γκολ | 1,85 | 11,3% | Κερδισμένη |
| 31/10/2026 | Southampton FC - Queens Park Rangers Championship · 4-1 | Νίκη Queens Park Rangers | 3,90 | 6,2% | Χαμένη |
| 31/10/2026 | Middlesbrough FC - Charlton Athletic Championship · 3-0 | Under 2.5 γκολ | 2,75 | 13,7% | Χαμένη |
| 31/10/2026 | AFC Bournemouth - Leeds United Premier League · 2-0 | Νίκη AFC Bournemouth | 2,10 | 12,0% | Κερδισμένη |
| 31/10/2026 | Swansea City - Blackburn Rovers Championship · 4-0 | Νίκη Blackburn Rovers | 4,55 | 14,9% | Χαμένη |
| 31/10/2026 | Burnley FC - Portsmouth FC Championship · 0-0 | Νίκη Portsmouth FC | 3,35 | 10,1% | Χαμένη |
| 31/10/2026 | Burnley FC - Portsmouth FC Championship · 0-0 | Νίκη Burnley FC | 2,35 | 12,1% | Χαμένη |
| 31/10/2026 | AFC Bournemouth - Leeds United Premier League · 2-0 | Over 2.5 γκολ | 1,93 | 10,8% | Χαμένη |
| 31/10/2026 | Brentford FC - Nottingham Forest Premier League · 2-0 | Over 2.5 γκολ | 1,75 | 5,2% | Χαμένη |
| 31/10/2026 | Bolton Wanderers - Bristol City Championship · 2-3 | Over 2.5 γκολ | 1,82 | 8,2% | Κερδισμένη |
| 31/10/2026 | Millwall FC - Derby County Championship · 4-1 | Over 2.5 γκολ | 1,85 | 7,5% | Κερδισμένη |
| 31/10/2026 | Manchester City - Brighton & Hove Albion Premier League · 0-1 | Over 2.5 γκολ | 1,45 | 12,7% | Χαμένη |
| 31/10/2026 | Borussia Monchengladbach - SC Paderborn 07 Bundesliga · 0-0 | Νίκη SC Paderborn 07 | 3,40 | 13,4% | Χαμένη |
| 31/10/2026 | Schalke 04 - RB Leipzig Bundesliga · 0-2 | Over 2.5 γκολ | 1,60 | 11,4% | Χαμένη |
| 31/10/2026 | Borussia Monchengladbach - SC Paderborn 07 Bundesliga · 0-0 | Νίκη Borussia Monchengladbach | 2,20 | 9,9% | Χαμένη |
| 31/10/2026 | Borussia Monchengladbach - SC Paderborn 07 Bundesliga · 0-0 | Under 2.5 γκολ | 2,62 | 5,5% | Κερδισμένη |
| 31/10/2026 | FC Augsburg - SC Freiburg Bundesliga · 1-2 | Over 2.5 γκολ | 1,60 | 11,6% | Κερδισμένη |
| 31/10/2026 | Bologna FC - AC Monza Serie A · 2-1 | Over 2.5 γκολ | 1,80 | 14,2% | Κερδισμένη |
| 31/10/2026 | Stoke City - Preston North End Championship · 2-0 | Over 2.5 γκολ | 1,90 | 6,9% | Χαμένη |
| 31/10/2026 | Chelsea FC - Manchester United Premier League · 2-0 | Ισοπαλία | 3,75 | 5,7% | Χαμένη |
| 31/10/2026 | Chelsea FC - Manchester United Premier League · 2-0 | Νίκη Chelsea FC | 2,04 | 6,2% | Κερδισμένη |
| 31/10/2026 | Chelsea FC - Manchester United Premier League · 2-0 | Over 2.5 γκολ | 1,62 | 6,6% | Χαμένη |
| 30/10/2026 | Lille OSC - Racing Club De Lens Ligue 1 · 1-0 | Over 2.5 γκολ | 1,74 | 14,5% | Χαμένη |
Πώς μετράμε
Σε κάθε ενημέρωση της ροής (κάθε δύο ώρες) τα value bets καταγράφονται αυτόματα πριν από τη σέντρα, όπως δημοσιεύονται στους συνδρομητές, μαζί με την καλύτερη διαθέσιμη απόδοση εκείνη τη στιγμή. Αν η απόδοση αλλάξει μέχρι τον αγώνα, κρατάμε την τελευταία τιμή που δημοσιεύσαμε. Μετράμε κάθε επιλογή μέσα στη δημοσιευμένη πολιτική μας, με πλεονέκτημα από 5% έως 15%.
Το κέρδος υπολογίζεται με σταθερό ποντάρισμα €10 σε κάθε επιλογή: μια κερδισμένη επιλογή αποδίδει €10 επί την απόδοση μείον 1, μια χαμένη αφαιρεί €10 και μια άκυρη επιστρέφει το ποντάρισμα. Το ROI είναι το κέρδος διά το συνολικό ποντάρισμα. Οι επιλογές εμφανίζονται δημόσια αφού ξεκινήσει ο αγώνας, ώστε οι ενεργές προτάσεις να μένουν στους συνδρομητές.